Kapelní drby a vše kolem

X

 

Začína rok 2013 a s ním i nové hraní, 11.ledna jsme na Staráku u Doktora a 19.ledna nás najdete na Kolečku. Smutek zabředl do našich řad a bude dlouho trvat, než od nás odejde, Šífovo banjo chybí a chybět bude!!!!!!!!!!! Jako kapela zatím hrajeme bez něj s náhradou za foukací harmoniku a skvělým Ivošem Urbanem - zatím post banja nebudem zaplňovat, ale pokud by jste o někom šikovným věděli, dejte prosím vědět - muzika naší kapely na banju stojí a padá a určitě se po banjákovi časem budeme muset podívat, ale zatím min. do léta budeme ve třech a pokud Ivošovi muzikantské aktivity dovolí, tak bude hrát s námi a banjo necháme proudu času, snad se někdo najde!!

Přejeme Vám všem, hodně zdraví a taky muziky do Nového roku a těšíme se na Vás na našich akcích a Vaši skvělou podporu při hraní!!!! Díky a těšíme se na Vás i v Novém roce!!!!!!

Za kapelu RR = Šnelcuk   4/1/013

 

Nový rok jsme začali 11.ledna u Doktora a PARÁDA a hraním pokračujeme a máme už termíny hraní až do dubna, tak snad se bude dařit. Také začínáme už zase zkoušet a pro vás pro všechny chceme připravit nové písně,jak převzaté, tak se možná dostane i na vlastní, to druhé cd, co jsme slíbili,by jsme si chtěli ještě dopřát a tak se musí rozjet písňový kolotoč vlastních písní a taky je vyzkoušet na vás,posluchačích a o to se budeme tento rok určitě snažit a vše tomu podřídíme! Těšíme se na vás nadále na našich akcích a přejeme hodně krásných zážitků jak hudebních,tak jiných a mějte se krásně!!!!

RR =ŠNELCUK  22/1/013

 

TROŠKA NOVÝCH INFORMACÍ PRO VÁS, PRO VŠECHNY

 

Od posledního zápisu uplinulo již hodně času a tak troška novinek! Novinka určitě a veliká - od února s námi zkouší a od 1.března hraje nový člen kapely a na banjo TONDA SVOBODA!!!! Osud a hlavně čas tomu chtěl, že se z nenadání objevil a vyskytl tento človíček banjového zaměření a navíc autor vlastních písní a taky textař a v dnešní době už platný člen naší kapely!!!! Od 1/3, kdy u něj premiera v hospůdce u Doktora s námi statečně a výborně drtí banjo a zvládl s námi i svou premieru na podiu  na Pivním pochodě ve Velichově, díky Tondo, Tony, Toníku!!!V květnu nastane v kapele troška útlum, kapelník Ríša jde na operaci kolena a hraní je zatím ve hvězdách, ale věřte, že zkoušky budou a zkusíme našlápnout nové písně, právě z dílny Tondy a první hraní asi absolvujeme 20. července ve Vysoké peci, kde by jsme měli zahajovat již tradiční Country sešlost, jako ostatně již po několikáté za sebou! Budeme se na Vás těšit a uděláme max. pro to, aby jsme pro Vás připravili nové písně a hlavně, aby jsme se s Vámi zase někde potkali, díky za Vaší přízeň a ať se vše, Všem vydaří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZA KAPELU 4R - RR = ŠNELCUK 8/5/ 013

 

AHOJ VŠICHNI A JEN V RYCHLOSTI!!!!

Od května se samozřejmě událo plno věcí, ale zatím jen to nej!! Kapelník je po operaci kolena a od toho se odvíjí veškerá činnost kapely,tzn. že hrajeme - nehrajeme, protože marodíme, proto si přes léto vybíráme hraní na přehlídkách, festivalech a pod. 20.července kapela zahajovala Country sešlost ve Vysoké Peci (už po třetí za sebou?) a dopadlo vše v poho, jen kapela musí, nebo by měla šlápnout více do pedálů, aby bylo ještě líp!!! A v srpnu nás čeká hraní hned na začátku a to 7/8 na Rolavě v KV, je to všední den ( st ) a docela se těšíme a pak už to jede s kopce - hrajeme na dvouch soukr. akcích narozky a svatba a 16/ 8 jsme na Pivních sl. v KV a hotelu Thermál a hned druhý den tj. sobota jedeme až do Jesenice u Rakovníka, kde hrajeme na JES- FESTU a na to se těšíme zvlášt a i jsme napnuti, jak to tam dopadne. Co se hraní týče jinak, pokud kapelník bude marodit - NEHRAJEME VEČER po hospodách a hospůdkách, což je logické a tak odpočíváme, abychom vše mohli rozject v plné síle, třeba po prázdninách!!!!! Mějte se pěkně a hezké prázdniny a vysmažené léto!!!!!!

 

ZA 4R - RR = ŠNELA   24/7/013

 

ZDRAVÍME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE A POSLUCHAČE!!!!!

Jak se dočtete v rubrice " KDY A KDE " troška jsme posmazali obsah našich stránek a vlastně vzniklo místo na nová zdělení a nové termíny hraní a taky se budeme snažit doplnit fotogalerii o nové fotky - za tento rok jich máme nepočítaně a tak některé i publikujeme!!! Hraní zatím jen příležitostně, protože stále marodím ( koleno ), ale jak je napsáno na jiném místě - 30. listopadu už by jsme měli a BUDEME hrát na Kolečku a už se na Vás těšíme a doufáme, že jest tak i u Vás!!!!! Takže na našich stránkách a hlavně při živém hraní, někde, někdy ( 30/11/013) AHOOOOJ!!!!

ZA 4R - ŠNELA 15/10/013

 

Tak a jen krátce a stručně!!!

Už určitě víte, že kapela 4R byla v ranních hodinách ( 02h) v neděli 1/12 ROZPUŠTĚNA a vlastně tím je řečeno vše!!! Dohráváme už jen měsíc prosinec a v poskládané podobě o které píši na str. Kdy a kde a na novou kapelu si budeme počkat tak určitě 3-4 měsíce!!! Takže se všichni opatrujte a za celou kapelu 4R Vám všem moc a moc děkuji!!!!!!!!! RR - Šnela  8/12/013

 

Přátelé!!!

Nečekejte žádné " pikantnosti" a jen stručně- kapela 4R jede dál a my se na Vás na všechny moc a moc těšíme, takže jako vždy - AHOOOOJ a doražte už 15. srpna k Doktorovi na " starák" kde od 20h už zase hrajeme!!!!! Pozor je to MALÁ PREMIERA!!!

Za 4R - ŠNELA = RR = RÍŠA RYCHLÍK   03/08/ 014

 

S RADOSTÍ VÁM VŠEM  chceme oznámit, že kapela se ustálila v obsazení pěti vyzrálých mužů ( 2 kytary, banjo, manda a basová, bezpražcová kytara )a na to, že spolu v tomto seskupení hrajeme půl roku se kapela "dost dobře rozjela" a letošní rok ( 015 ) chceme více zahrát na festivalových podiích a už v so 25/4 začínáme " podium turné a vidět nás můžete v anfiteátru v Lokti na Odemykání Ohře a pak už to JEDÉÉÉÉ!!!!!!! Těšíme se na Vás a rádi Vás uvidíme!!!!!

Za 4R - ŠNELCUK 17/ 04/ 015

JE TO DIVNÉ, ALE je to tak, před rokem, jsem sem psal naposledy a když teď píši, chci Vás pozvat 16/4 /016 zase na ODEMYKÁNÍ OHŘE a do Lokte začínáme hrát v 15h a jako první kapela!! Další kapely DRC, TREPKA, ROHÁČI, KV EXPRESS A DALŠÍ!!! Nenechte si to ujít!

Jinak kapela se rozhodla letos vydat 2. CD a díky marodce kapely se vše posouvá na měsíce DUBEN - KVĚTEN. CD bude výhradně autorské a převážná většina písní od našeho kytaráka Fandy Štěpánka a s trochou do počtu jsem pomohl a já - Šnelcuk!!

Chystáme se CD i pokřtít a tentokrát s malou oslavou a slávou s předkapelou a vše za včasu bude oznámeno tj. datum a místo konání!!!!

Za 4R - ŠNELCUK = RÍŠA R.   25/03/016

 

PŘÁTELÉ A KAMARÁDI!!!!

V SO 4/6 SE NÁM ZADAŘILO NATOČIT 14 PÍSNÍ NA NAŠE CHYSTANÉ II. CD A VŠE JE TEĎ V RUKÁCH PAVLA JINDRY, KTERÝ VŠE NATOČIL A TEĎ SE TÍM BUDE " PROBÍRAT A UPRAVOVAT", ABY JSME MOHLI NECHAT VYROBIT FINÁLOVÉ CD, TAKY PROBĚHNE KŘTĚNÍ CD NA KTERÉ VÁS URČITĚ POZVEME A DOPŘEDU BUDEME INFORMOVAT KDE A KDY?????? TĚŠÍME SE NA VÁS A ZATÍM SE MĚJTE!!!!

ZA 4R - Šnelcuk = Ríša R. 12/06/016

A JE TO TADY!!!!!

Nové, již druhé, cd je na světě, tzn. , že je vyrobené a půjde do prodeje a bude i oficiální křtění, ale až bude v pořádku náš banják Pepča!!! Jinak zakoupit cd budete moci již v so 3/9/ 016 na " Kodrcáku" kde hrajeme cca od 19/30 a cd budeme míti s sebou!!! Nakonec se na cd dostalo 11písní a už teď víme a přejeme si vydat a vydáme ještě jedno cd!!! Písně co neprošly " jemným" sítem výběru, nezapadnou v zapomění, ale právě budou na III. cd společněs dalšími, na kterých budeme úsilovně pracovat a zkoušet na zkouškách kapely!!!!

Za 4R - Šnelcuk 28/08/016

 

Ahoj všichni!!!

V kapele nastalo několik změn a jedna je, že se kapelník Ríša stěhoval a tak se dodatěčně omlouvám, že leden a únor nebyla na stránkách řádka - blázinec!!! A velká, obrovská změna, na postu basy se k nám přidal hráč na kontrabas a bas. kytaru, harcovník country scény z Velichova Jirka " Pirýsek" Radakovič a můžu zodpovědně zdělit, že se zdárně zařadil a letos zkusíme v této formaci natočit CD 3!!!! V hraní pokračujeme jako obvykle, jen s tím rozdílem, že by jsme letos chtěli více hráti na podiích festivalů a hospodské hraní zase nechat na zimní období, takže se uvidíme s Vámi spíše na " hodinovém " hraní o to více si to, ale užijeme, jak my, tak věříme, že i Vy!!!!

Za 4R - Šnelcuk 2/3/017